środa, 2 maja 2012

Rozdział 2.

            W pewnym momencie film zaczął robić się taki nudny,że w połowie zasnęłam. Zresztą nie dziwię się samej sobie. Bo komu chce się oglądać nudne komedie romantyczne? Obudziłam się około 8 nad ranem. Obok mnie nie było Nialla. Laptop był zamknięty. Pewnie poszedł już dawno do domu. Przeciągnęłam się i usiadłam na łóżku. Usłyszałam pukanie do drzwi.
- Proszę. - powiedziałam . 

Do mojego pokoju wszedł blondyn z tacą a na niej było śniadanie.
- Widzę,że już nie śpisz. - uśmiechnął się do mnie i położył jedzenie na stoliku mieszczącym się obok łóżka. - Proszę.
- Tak , nie śpię. Dawno zasnęłam?
- W połowie filmu. Spałaś tak słodko,że nie chciałem Cię budzić więc obejrzałem go sam.
Poczułam jak delikatne rumieńce oblewają moje poliki. Spojrzałam na talerz z apetycznym śniadaniem. Chłopak przyrządził mi jajecznicę ze szczypiorkiem,moją ulubioną. Wzięłam talerz do ręki i zaczęłam jeść. Widziałam jak Niall na mnie patrzy , więc kilka razy widelec z jedzeniem powędrował w stronę jego ust. Po spożytym posiłku poszliśmy odnieść talerz i tacę do kuchni.
- Co dzisiaj robisz? - spytał chłopak.
- W sumie to nie mam żadnych planów. Pewnie posiedzę w domu. A co ?
- Chłopacy robią dzisiaj imprezę dla naszej piątki i chciałem żebyś poszła ze mną,oczywiście jeśli Ty chcesz. Samanta też będzie.
- Z wielką chęcią z Tobą pójdę. - uśmiechnęłam się do niego wesoło.
Blondyn odwzajemnił mój uśmiech i poszedł do łazienki przebrać się w swoje już suche ubrania. Ja usiadłam na kanapie w salonie włączyłam telewizor , puściłam kanał muzyczny , na którym akurat leciała piosenka One Direction - One Thing. Zaczęłam ją sobie po cichu podśpiewywać, aż Niall nie wparował do salonu. Uświadomiłam sobie,że słyszał wszystko.
- Nie ładnie tak podsłuchiwać. - rzuciłam w niego poduszką.
- Ta piosenka podoba mi się jeszcze bardziej w Twoim wykonaniu. - wytknął mi język. - Nic nie mówiłaś,że jesteś moją fanką.
- A dlaczego sądzisz ,że jestem akurat Twoją fanką? - spojrzałam na niego z zaciekawieniem.
- Bo moja solówka wychodziła Ci najlepiej. - puścił mi oczko.
- Tak,tak,na pewno. - wywróciłam oczami.
- Ja się będę zbierał . Przyjadę po Ciebie o 17. Pamiętaj,że to zwykła impreza.
- Spokojnie , pamiętam. - pomachałam mu na pożegnanie i wyszedł z domu.
Cały dzień ogólnie spędziłam przed telewizorem i w swoim pokoju oglądałam jakieś beznadziejne komedie. Około godziny 15:30 podniosłam się z kanapy i udałam się do swojego pokoju. Wzięłam laptopa na kolana,usiadłam na łóżku i zalogowałam się na twittera. Sprawdziłam wszystkie posty i wiadomości. Było kilka od fanek One Direction i Nialla typu '' odwal się od niego , on i tak Cię nie kocha '' , '' brzydka jesteś Niall woli ładniejsze '' itp. Zbytnio się nimi nie przejęłam , wręcz przeciwnie wyśmiałam je. Tweetnęłam '' Szykuje się impreza w gronie wspaniałych osób,miejmy nadzieję,że będzie dobrze ;) ''. Zamknęłam laptopa i otworzyłam szafę. Przeglądałam swoje ubrania i zastanawiałam się co na siebie ubrać. Po głębszych przemyśleniach zdecydowałam,że ubiorę się w to . W końcu to miała być zwykła impreza z chłopakami i Sam więc po co miałabym się stroić tak jakbym miała pójść nie wiadomo gdzie. Ubrałam na siebie wcześniej wybrane ciuchy i powędrowałam do łazienki gdzie rozczesałam swoje włosy pozostawiając je rozpuszczone , przemyłam swoją twarz wodą po czym rzęsy pomalowałam tuszem a oczy delikatnie podkreśliłam czarną kredką. Na usta nałożyłam malinowy błyszczyk i popsikałam się ulubionymi perfumami. Wyszłam z łazienki,spojrzałam na wyświetlacz telefonu. Była 16:30 więc postanowiłam zejść już na dół ,wsunęłam telefon do kieszeni. Chwilę później usłyszałam dźwięk dzwonka. Podeszłam do drzwi i lekko pociągnęłam za klamkę. Za drzwiami stał uśmiechnięty Niall.

- Ładnie wyglądasz.
- Dziękuję , Ty też niczego sobie. - spojrzałam na niego.
Był ubrany w czerwoną bluzkę polo do tego beżowe rurki i niebieskie nike. Wszedł do środka. Ja napisałam mamie kartkę,że poszłam na imprezę żeby się o mnie nie martwiła i zostawiłam ją na stoliku w salonie. Skierowałam się w stronę chłopaka i wyszliśmy z domu. Wsiadłam z nim do samochodu , w którym siedział już Louis. Oczywiście prowadził , gdyż Niall nie ma jeszcze prawa jazdy. Przywitałam się z brunetem. Dość szybko dojechaliśmy pod dom chłopaków. Blondyn zaprosił mnie do środka. Weszłam zaraz za nim i dostrzegłam chłopaków siedzących w salonie. Powiedziałam dość głośne ' cześć ! ' dlatego,że muzyka grała i mogliby mnie nie usłyszeć.  Spojrzałam na Harrego i Sam wtulających się w siebie. Widać było,że są już wstawieni. Ale spoko.
- Chcesz coś do picia? - podszedł do mnie Zayn.
- Jasne. Macie jakiś sok?
- W kuchni powinien być,chodź. - poszłam za nim w stronę kuchni. 

Mulat nalał mi do szklanki zimnego soku pomarańczowego,wzięłam od niego szklankę i oparłam się o blat popijając.
- Dziękuję. - powiedziałam a ten się uśmiechnął. 

Chłopak przyglądał mi się przez dłuższą chwilę, zirytowało mnie to szczerze mówiąc aż w końcu powiedziałam.
- Dlaczego się na mnie tak patrzysz?
- Masz takie ładne zielone oczy. - podszedł do mnie i zaczął przyglądać się moim oczom.
- Dziękuję. - poczułam jak się rumienię.
Zayn coraz bardziej się do mnie przybliżał chciał już mnie pocałować, ale ja odsunęłam się od blatu i wyszłam z kuchni. Postanowiłam,że poszukam Nialla , gdyż nie było go z innymi w salonie. Znalazłam go pijącego na balkonie.
- Co tak sam siedzisz?- spytałam podchodząc do niego.
- Kiedy jestem smutny lubię przebywać sam. - spuścił głowę w dół.
- Ej Niall co się dzieje? - spojrzałam na niego. 

- Widziałem Ciebie i Zayna w kuchni. On chciał Cię pocałować.
- Blondasku nie bądź zazdrosny. - dałam mu kuksańca w ramię.
- Przecież nie jestem.
- Wcale. - złapałam za jego podbródek i uniosłam jego głowę ku górze. - Odsunęłam się od niego,nic nie było. Ja go nawet nie znam. Wiem tylko jak ma na imię nic więcej. - uśmiechnęłam się do niego. - To Ty jesteś moim przyjacielem , nie on. - przytuliłam go do siebie.
- Cieszę się,że tak sądzisz. Wiesz,że spodobałaś się Zaynowi?
- Naprawdę? I co z tego? Nie znam go,więc nie mogę z nim być. Po za tym, kto by chciał być z takim kimś jak ja? - spojrzałam na niego pytająco.
- Przykładowo ja i Zayn.
Poczułam jak się rumienię. Czy Niall coś do mnie czuł? Nie wiem. Szybko zmieniłam temat.
- Chodź do reszty. Przyszłam tu ,żeby się dobrze bawić i Ty też powinieneś.
Udaliśmy się do reszty,która siedziała właśnie w salonie i o czymś gadali. Kiedy weszliśmy do salonu spojrzeli się na nas i na ich twarzach zagościły uśmiechy. Spojrzałam się na Sam a ona na mnie. Znałam to spojrzenie. Oznaczało,że mam jej wszystko później opowiedzieć. Skinęłam głową i zaczęłam słuchać Louisa.
- O dobrze,że już jesteście! Teraz będziemy mogli zagrać w butelkę w całym gronie.
- Świetny pomysł.
Tak jak wszyscy usiadłam na podłodze krzyżując nogi. Usiedliśmy w kole.
- Ale pamiętajcie,że jeśli wybierzecie wyzwanie liczcie się z tym,że nie będzie łatwe.
- Dobrze ! - odpowiedzieliśmy chórem i zaczęliśmy gre.
Pierwszy kręcił Louis , wypadło na Sam.
- Pytanie czy wyzwanie ? 
- Pytanie . - odpowiedziała.
- Kochasz się w kimś obecnie?
- Tak. - mówiąc to spojrzała na Harrego.
Później kręciła Samanta. Każdy głównie wybierał pytania,aż w końcu kręcił po raz kolejny Louis i wypadło na mnie.
- Pytanie czy wyzwanie?
Chciałam być inna niż wszyscy więc wybrałam wyzwanie.
- Więc całuj się namiętnie z Zaynem przez nie mniej niż 3 minuty.
Spojrzałam się na loczka kiwając głową a później na Nialla , który smutno na mnie patrzył. Nie chciałam stchórzyć więc ukucnęłam obok Zayna i zaczęłam się z nim całować. Jemu to pasowało bo wpił się w moje usta jak nikt nigdy dotąd. Wiedziałam,że blondyna to boli. Harry odliczał czas. Więc jak 3 minuty minęły kazał nam skończyć. Wszyscy zaczęli krzyczeć '' uuuu.. '' a mulat się tylko do mnie uśmiechnął co miało oznaczać,że podobało mu się to. Odwróciłam się od Zayna i zauważyłam ,że Nialla nie ma. Obraził się na pewno. Wróciłam do gry. Po raz kolejny nikt nie wybrał wyzwania , nikt oprócz Louisa , który miał za zadanie pocałować Harrego. Kiedy to zrobił śmiałam się jak opętana. Gra trwała dość długo. Świetnie się bawiliśmy. Blondyn wciąż nie wracał, więc postanowiłam sprawdzić gdzie jest. Po cichu otworzyłam drzwi do jego pokoju a znalazłam je bez problemu , gdyż każdy pokój miał na drzwiach tabliczkę z imieniem. Wyjrzałam zza drzwi i rozejrzałam się po pokoju, Niall spał więc nie chciałam go budzić i wycofałam się. Wróciłam na dół i kontynuowałam moją grę. Całowałam się już z Zaynem i Harrym po kilka razy. Chłopacy mieli głupie pomysły na wyzwania. Myśleli tylko o jednym. Zboczeńcy. Po godzinie na dół zszedł również Nialler. Z powrotem dołączył do gry. Liam kręcił butelką więc oczywiście musiało wypaść na mnie. Bałam się jakie wyzwanie mi zada. Oczywiście nie mogłam spodziewać się innego jak '' Całuj się z Niallem przez 5 minut ''. Zabiję ich kiedyś za te wyzwania. Pomyślałam i delikatnie zawstydzona przysunęłam się do chłopaka. Stało się...

/ 2 rozdział w końcu się pojawił. 10 komentarzy znów musi się pojawić,żeby ukazał się rozdział 3. dacie radę wierzę w was. starałam się żeby nie był w miarę nudny i żeby był dość długi. moim zdaniem wyszedł mi. teraz zobaczymy czy wam się spodoba.+ dziękuję za wspaniałe komentarze pod rozdziałem 1. aż 14.;o. Czeeeść. <3

13 komentarzy:

 1. Hej Świetniee piszesz nie mogę się doczekać nextaa
  <3 ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejj, piękny, masz chęć wpadaj do mnie:***
  1dtutajjestmoje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. haha fajny rozdział :d czekam na następny :d
  mooim zdaniem ona pasuje do Zayn'a :D
  zapraszam do mnie ; http://fucksmiile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. AHHAHAH ILE CAŁOWANIA :d JUŻ SIE DOCZEKAĆ NASTĘPNEGO NIE MOGĘ :d

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowity rozdział xd
  Zapraszamy do nas: http://heartaddictedto1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Super blog ; )
  Piszesz świetne opowiadanie ;**
  Wpadaj do mnie : http://chomiczeek.pinger.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. czekamy na kolejny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 8. Dawaj kolejny rozdział,no! *_*

  OdpowiedzUsuń
 9. naprawdę fajne.. ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 10. Super opowiadanie ! :D
  Będę wpadać regularnie ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest już 10 komentarzy (mój będzie 11), więc gdzie kolejny rozdział?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dawaj nowy rozdział .. ! : o

  OdpowiedzUsuń
 13. SZYBKOO ! NASTĘPNY ! CODZIENNIE TU ZAGLĄDAM ! I TAK ZAWSZĘ DŁUGO MUSZĘ CZEKAĆ :( A DLA MNIE TO MĘCZARNIA PONIEWAŻ TO OPOWIADANIE JEST ZAJEBISTE !!!!!!!!!!!!! *________* SZYBCIUTKO ! :d

  OdpowiedzUsuń